عضویت


بدست آوردن سرعت آهنگ در fl studio

سلام و عرض ادب خدمت کاربران وب سایت کتابخانه فناوری اطلاعات ، در این مطلب آموزشی قصد دارم نحوه صحیح بدست آوردن سرعت یک آهنگ ( تمپو ) را آموزش دهم .

این آموزش را به دو دسته تقسیم می‌کنم اولین قسمت به دست آوردن حدود سرعت آهنگ مورد نظر و در مرحله بعد تست دقیق سرعت آهنگ با توجه به اعداد نتیجه مرحله قبل .

 

 

۱ مرحله اول بدست آوردن اعداد تقریبی سرعت آهنگ

۱ - ۱ خب در این قسمت آهنگ مورد نظر را درون پنجره play list داخل نرم افزار fl studio اضافه می کنیم .

۱ - ۲ بعد از اضافه کردن آهنگ به منوی VIEW مراجعه کرده و گزینه Tempo tapper را انتخاب می کنیم یا می توانید از کلید های ترکیبی CTRL + F5 استفاده کنید . مطابق تصویر زیر عمل کنید

 

به دست آوردن سرعت آهنگ در fl studio - کتابخانه فناوری اطلاعات

 

۱ - ۳ بعد از باز شدن پنجره Tempo tapper آهنگ را اجرا ( play ) کنید و به صورت همزمان با ضرب ( kick ) آهنگ بر روی قسمتی که با فلش نشان داده شده است ضربه بزنید . این عمل را چندین بار اجرا کنید تا در نهایت اعداد تقریبی سرعت آهنگ را به دست آورید .

 

به دست آوردن سرعت آهنگ در fl studio - کتابخانه فناوری اطلاعات

 

۲ مرحله دوم تست اعداد تقریبی برای بدست آوردن عدد سرعت نهایی آهنگ

۲ - ۱ یک صدای ضرب kick به پنجره ی play list اضافه کنید .

۲ - ۲ آهنگ را اجرا کنید و از قسمت تنظیم سرعت Tempo آهنگ ، اعداد بدست آمده در مرحله قبل را به نوبت تست کنید تا عدد سرعت اصلی آهنگ مشخص شود .

 

به دست آوردن سرعت آهنگ در fl studio - کتابخانه فناوری اطلاعات

 

نتیجه گیری : با یاد گرفتن این روش برای بدست آوردن سرعت آهنگ در خیلی جاها مانند  ریمیکس کردن و…  به مشکل بر نخواهید خورد ایران ورزش به صورت اختصاصی برای کتابخانه فناوری اطلاعات تهیه گردیده است .

و در آخر اگر در قسمتی از آموزش به مشکل بر خوردید سوال خود را در قسمت نظرات بیان کنید تا در اولین فرصت به آن رسیدگی کنیم .

کتابخانه فناوری اطلاعات را همراهی کنید

حسن مومیوند  

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی : اینکه در جامعه مدام بگوییم او بی حجاب و این با حجاب است یا اصلاح طلب و اصولگراست ، پس چه کسی می ماند ؟
اینها همه مردم ما هستند