عضویت


قوانین و مقررات

طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت کتابخانه فناوری اطلاعات با آدرس itlibrary.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار کتابخانه فناوری اطلاعات نامیده می‌شود .

 

۱ تعاریف

کتابخانه فناوری اطلاعات : وبسایت کتابخانه فناوری اطلاعات با آدرس دامنه itlibrary.ir که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد . تمام خرید‌ های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌ گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی تنها شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند .

کتابخانه فناوری اطلاعات هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از دیگر وب‌سایت‌ ها ندارد .

مشتری : شخصی حقیقی یا حقوقی که در وب‌سایت کتابخانه فناوری اطلاعات خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند .

 

۲ قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمام اطلاعات کاربران نزد کتابخانه فناوری اطلاعات محفوظ خواهد ماند ، کتابخانه فناوری اطلاعات به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد .

هرگونه فروش و انتشار محصولات کتابخانه فناوری اطلاعات در سایر سایت‌ ها و شبکه‌ های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

مشتری می‌ بایست برای حل مشکل ، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان کتابخانه فناوری اطلاعات قرار دهد . اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس ورود به سایت و اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد ، پنل مدیریت هاست می‌باشد . اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند .

 

۳ محصولات آموزشی و خدماتی

تمامی محصولات آموزشی پس از واریز کامل وجه آماده دانلود قرار می گیرد و کاربر می تواند سریعا اقدام به دانلود محصول آموزشی نماید .

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌ های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد ، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند . سرفصل‌های دوره‌ها بصورت کامل و دقیق در صفحه هر دوره ذکر شده است .

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد . عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده ، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد . مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو ، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده کند .

محصولات خدماتی پس از دریافت وجه طبق توضیحات محصول برای کاربر آماده و ارسال می گردد .

۴ شرایط در حوادث ناگهانی

از آنجایی که فایل‌ های وبسایت کتابخانه فناوری اطلاعات بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود ، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل ، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت ، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد . بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌ دهی به کاربر وجود نخواهد داشت .

 

کاربر با خرید محصول یا دریافت خدمات از وبسایت کتابخانه فناوری اطلاعات توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست . خرید و یا دریافت خدمات از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌ باشد و این صفحه با امضای الکترونیکی موجود در صفحه تسویه‌حساب یا سفارش پروژه ، مورد تایید کاربر قرار می‌گیرد .

 

تغییرات توافقنامه : کتابخانه فناوری اطلاعات حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد . خریدار می‌ بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد .

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی : اینکه در جامعه مدام بگوییم او بی حجاب و این با حجاب است یا اصلاح طلب و اصولگراست ، پس چه کسی می ماند ؟
اینها همه مردم ما هستند